Következő mérkőzések

OSE Spartans Kom-Egom megyei Felnőtt Bajnokság: Esztergom EAGLES - OSE Spartans
2020-01-30 19:00:00
Helyszín: Esztergom
U20 U20: OSE Lions U20 - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
2020-02-01 15:00:00
Helyszín: Oroszlány
NBI/A NBI/A: OSE Lions - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
2020-02-01 18:00:00
Helyszín: Oroszlány
U16 (Kadett) A U16: Nemzeti Kadett Bajnokság, Keresztjáték a 16 közé jutásért: OSE Lions U16 "A" - NKA Pécs "B"
2020-02-03 16:00:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
NB II NBII: OSE Lions II. - Kozármisleny SE
2020-02-07 19:00:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U14 (Oroszlánykák) U14: Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság / É-NY-i Régió, V. forduló: 2020. február 08-án(szombat) vagy 09-én(vasárnap)
2020-02-08 00:00:00
Helyszín: ???
U20 U20: OSE Lions U20 - Sopron KC U20
2020-02-08 15:00:00
Helyszín: Oroszlány
U16 (Kadett) A U16: Nemzeti Kadett Bajnokság, Keresztjáték a 16 közé jutásért: NKA Pécs "B" - OSE Lions U16 "A"
2020-02-08 15:00:00
Helyszín: Pécs
NBI/A NBI/A: OSE Lions - Sopron KC
2020-02-08 18:00:00
Helyszín: Oroszlány
U12 (Oroszlánok) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4-5. régió, Felsőház "A" csoport: OSE Oroszlánok - Körmendi Törpördögök "A"
2020-02-09 10:00:00
Helyszín: Oroszlány(új csarnok)
U12 (Vadmacskák) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió V. forduló, "B" csoport: Tatai Törpék - OSE Vadmacskák
2020-02-09 10:30:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U12 (Oroszlánok) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4-5. régió, Felsőház "A" csoport: Soproni Darazsak Akadémia "A" - OSE Oroszlánok
2020-02-09 11:45:00
Helyszín: Oroszlány(új csarnok)
U12 (MórMoták) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió V. forduló, "B" csoport: OSE MórMoták - Tatai Törpék
2020-02-09 12:00:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U12 (Vadmacskák) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió V. forduló, "B" csoport: OSE Vadmacskák - OSE MórMoták
2020-02-09 13:30:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U12 (MórMoták) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió V. forduló, "B" csoport: OSE Vadmacskák - OSE MórMoták
2020-02-09 13:30:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U14 (Amazonok) U14: Pest megyei Leány Serdülő Bajnokság: OSE Amazonok - Pénzügyőr Sportegyesület
2020-02-09 15:00:00
Helyszín: Budapest
NB II NBII: PTE-PEAC - OSE Lions II.
2020-02-14 20:00:00
Helyszín: Pécs
U11 (Mókusok) U11: Országos Kenguru Bajnokság / 4. régió, V. forduló tornája: 2020. február 15-én(szombat) vagy 16-án(vasárnap)
2020-02-15 00:00:00
Helyszín: ???
U11 (Simbák) U11: Országos Kenguru Bajnokság / 4. régió, V. forduló tornája: 2020. február 15-én(szombat) vagy 16-án(vasárnap)
2020-02-15 00:00:00
Helyszín: ???
U14 (Serdülő) U14: Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság / Főtábla III. forduló: 2020. február 15-16.(szombat-vasárnap/két napos torna)
2020-02-15 00:00:00
Helyszín: ???
U14 (Amazonok) U14: Pest megyei Leány Serdülő Bajnokság: Nagymaros - OSE Amazonok
2020-02-16 14:00:00
Helyszín: Kismaros
U14 (Amazonok) U14: Pest megyei Leány Serdülő Bajnokság: Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület - OSE Amazonok
2020-02-17 16:45:00
Helyszín: Nagykőrös
NB II NBII: MOGAAC - OSE Lions II.
2020-02-21 19:00:00
Helyszín: Mosonmagyaróvár
U12 (MórMoták) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió, VI. forduló tornája: 2020. február 29-én(szombat) vagy március 01-én(vasárnap)
2020-02-28 00:00:00
Helyszín: ???
U14 (Amazonok) U14: Pest megyei Leány Serdülő Bajnokság: Atomerőmű SE - OSE Amazonok
2020-02-28 18:00:00
Helyszín: Paks
NB II NBII: OSE Lions II. - CVSE Vulkán Fürdő
2020-02-28 19:00:00
Helyszín: Oroszlán(kisterem)
U12 (Vadmacskák) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió, VI. forduló tornája: 2020. február 29-én(szombat) vagy március 01-én(vasárnap)
2020-02-29 00:00:00
Helyszín: ???
U12 (Oroszlánok) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4-5. régió, Felsőház II. forduló tornája: 2020. február 29-én(szombat) vagy március 01-én(vasárnap)
2020-02-29 00:00:00
Helyszín: ???
U14 (Oroszlánykák) U14: Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság / É-NY-i Régió, VI. forduló: 2020. február 29-én(szombat) vagy március 01-én(vasárnap)
2020-02-29 00:00:00
Helyszín: ???
NB II NBII: OSE Lions II. - Dombóvári KSE
2020-03-06 19:00:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U11 (Mókusok) U11: Országos Kenguru Bajnokság / 4. régió, VI. forduló tornája: 2020. március 07-én(szombat) vagy 08-án(vasárnap)
2020-03-07 00:00:00
Helyszín: ???
U11 (Simbák) U11: Országos Kenguru Bajnokság / 4. régió, VI. forduló tornája: 2020. március 07-én(szombat) vagy 08-án(vasárnap)
2020-03-07 00:00:00
Helyszín: ???
U14 (Serdülő) U14: Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság / Főtábla IV. forduló: 2020. március 07-08.(szombat-vasárnap/két napos torna)
2020-03-07 00:00:00
Helyszín: ???
U20 U20: Szolnoki Olajbányász U20 - OSE Lions U20
2020-03-07 15:15:00
Helyszín: Szolnok
NBI/A NBI/A: Szolnoki Olajbányász - OSE Lions
2020-03-07 18:00:00
Helyszín: Szolnok
U20 U20: OSE Lions U20 - Atomerőmű SE U20
2020-03-11 15:00:00
Helyszín: Oroszlány
NBI/A NBI/A: OSE Lions - Atomerőmű SE
2020-03-11 18:00:00
Helyszín: Oroszlány
U20 U20: PVSK-VEOLIA U20 - OSE Lions U20
2020-03-14 15:30:00
Helyszín: Pécs
NBI/A NBI/A: PVSK-VEOLIA - OSE Lions
2020-03-14 18:00:00
Helyszín: Pécs
U20 U20: OSE Lions U20 - Naturtex-SZTE-Szedeák U20
2020-03-18 15:00:00
Helyszín: Oroszlány
NBI/A NBI/A: OSE Lions - Naturtex-SZTE-Szedeák
2020-03-18 18:00:00
Helyszín: Oroszlány
OSE Oroszlányok Női: Fejér megyei Női Felnőtt Bajnokság: OSE Oroszlányok - DUE DSE Fakéz
2020-03-19 18:20:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
NB II NBII: PTE-PEAC - OSE Lions II.
2020-03-20 20:00:00
Helyszín: Pécs
U14 (Oroszlánykák) U14: Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság / É-NY-i Régió, VII. forduló: 2020. március 21-én(szombat) vagy 22-én(vasárnap)
2020-03-21 00:00:00
Helyszín: ???
U20 U20: KTE-Duna Aszfalt U20 - OSE Lions U20
2020-03-21 15:00:00
Helyszín: Kecskemét
NBI/A NBI/A: KTE-Duna Aszfalt - OSE Lions
2020-03-21 18:00:00
Helyszín: Kecskemét
U20 U20: Alba Fehérvár U20 - OSE Lions U20
2020-03-25 15:00:00
Helyszín: Székesfehérvár
NBI/A NBI/A: Alba Fehérvár - OSE Lions
2020-03-25 18:00:00
Helyszín: Székesfehérvár
NB II NBII: OSE Lions II. - Soproni Tigrisek KE
2020-03-27 19:00:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U12 (MórMoták) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió, VII. forduló tornája: 2020. március 28-án(szombat) vagy 29-én(vasárnap)
2020-03-28 00:00:00
Helyszín: ???
U12 (Vadmacskák) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió, VII. forduló tornája: 2020. március 28-án(szombat) vagy 29-én(vasárnap)
2020-03-28 00:00:00
Helyszín: ???
U12 (Oroszlánok) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4-5. régió, Felsőház III. forduló tornája: 2020. március 28-án(szombat) vagy 29-én(vasárnap)
2020-03-28 00:00:00
Helyszín: ???
U20 U20: OSE Lions U20 - Jászberényi KSE U20
2020-03-28 15:00:00
Helyszín: Oroszlány
NBI/A NBI/A: OSE Lions - Jászberényi KSE
2020-03-28 18:00:00
Helyszín: Oroszlány
NB II NBII: Szombathelyi Egyetemi SE - OSE Lions II.
2020-04-03 18:30:00
Helyszín: Szombathely
U11 (Simbák) U11: Országos Kenguru Bajnokság / 4. régió, VII. forduló tornája: 2020. április 04-én(szombat) vagy 05-én(vasárnap)
2020-04-04 00:00:00
Helyszín:
U11 (Mókusok) U11: Országos Kenguru Bajnokság / 4. régió, VII. forduló tornája: 2020. április 04-én(szombat) vagy 05-én(vasárnap)
2020-04-04 00:00:00
Helyszín: ???
U14 (Serdülő) U14: Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság / Főtábla V. forduló: 2020. április 04-05.(szombat-vasárnap/két napos torna)
2020-04-04 00:00:00
Helyszín: ???
U14 (Oroszlánykák) U14: Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság / É-NY-i Régió, VIII. forduló: 2020. április 11-én(szombat) vagy 12-én(vasárnap)
2020-04-11 00:00:00
Helyszín: ???
NB II NBII: OSE Lions II. - Ifjú Tigrisek
2020-04-17 19:00:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
OSE Oroszlányok Női: Fejér megyei Női Felnőtt Bajnokság: DUE DSE Fakéz - OSE Oroszlányok
2020-04-18 15:00:00
Helyszín: Dunaújváros
U12 (Vadmacskák) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió, VIII. forduló tornája: 2020. április 25-én(szombat) vagy 26-án(vasárnap)
2020-04-25 00:00:00
Helyszín: ???
U12 (MórMoták) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió, VIII. forduló tornája: 2020. április 25-én(szombat) vagy 26-án(vasárnap)
2020-04-25 00:00:00
Helyszín: ???
U12 (Oroszlánok) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4-5. régió, Felsőház IV. forduló tornája: 2020. április 25-én(szombat) vagy 26-án(vasárnap)
2020-04-25 00:00:00
Helyszín: ???
U14 (Oroszlánykák) U14: Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság / É-NY-i Régió, IX. forduló: 2020. május 02-án(szombat) vagy 03-án(vasárnap)
2020-05-02 00:00:00
Helyszín: ???
U11 (Mókusok) U11: Országos Kenguru Bajnokság / 4. régió, VIII. forduló tornája: 2020. május 09-én(szombat) vagy 10-én(vasárnap)
2020-05-09 00:00:00
Helyszín: ???
U11 (Simbák) U11: Országos Kenguru Bajnokság / 4. régió, VIII. forduló tornája: 2020. május 09-én(szombat) vagy 10-én(vasárnap)
2020-05-09 00:00:00
Helyszín: ???
U14 (Serdülő) U14: Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság / Főtábla VI. forduló: 2020. május 09-10.(szombat-vasárnap/két napos torna)
2020-05-09 00:00:00
Helyszín: ???
NB II NBII: Kozármisleny SE - OSE Lions II.
2020-05-09 15:00:00
Helyszín: Kozármisleny
NB II NBII: OSE Lions II. - MOGAAC
2020-05-15 19:00:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
NB II NBII: CVSE Vulkán Fürdő - OSE Lions II.
2020-05-22 20:00:00
Helyszín: Celldömölk