Következő mérkőzések

U14 (Serdülő) A U14: Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság / Főtábla harmadik forduló: PVSK Panthers - OSE Lions U14 "A"
2018-02-23 16:30:00
Helyszín: Pécs
U16 (Kadett) A U16: Regionális Kadett Bajnokság / Nyugati Régió - Felsőház: Soproni Tigrisek - OSE Lions U16 "A"
2018-02-23 17:30:00
Helyszín: Sopron
U12 (Oroszlánok) U12: Országos Gyermek Bajnokság / Felsőház, "B" csoport : Soproni SI Bivalyok - OSE Oroszlánok
2018-02-24 10:00:00
Helyszín: Sopron
U14 (Serdülő) A U14: Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság / Főtábla harmadik forduló: OSE Lions U14 "A" - MAFC "A"
2018-02-24 11:15:00
Helyszín: Pécs
U12 (Oroszlánok) U12: Országos Gyermek Bajnokság / Felsőház, "B" csoport : OSE Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia
2018-02-24 13:00:00
Helyszín: Sopron
U14 (Serdülő) A U14: Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság / Főtábla harmadik forduló: Körmendi Törpördögök - OSE Lions U14 "A"
2018-02-24 15:30:00
Helyszín: Pécs
NBI/B NBI/B Piros csoport: Nagykőrösi SKE - OSE Lions
2018-02-24 17:00:00
Helyszín: Nagykőrös
U20 U20/Piros csoport: Nagykőrösi SKE - OSE Lions U20
2018-02-24 19:00:00
Helyszín: Nagykőrös
U12 (Vadmacskák) U12: Országos Gyermek Bajnokság / hatodik forduló, Alsóház: OSE Vadmacskák - Széchenyi KA
2018-02-25 11:30:00
Helyszín: Győr
U12 (Vadmacskák) U12: Országos Gyermek Bajnokság / hatodik forduló, Alsóház: Győri KC Oroszlánok - OSE Vadmacskák
2018-02-25 13:00:00
Helyszín: Győr
U18 (Junior) U18: Nyugati Regionális Junior Bajnokság / Felsőház : OSE Lions U18 - AKMÉ-Körmendi Törpördögök
2018-02-25 17:00:00
Helyszín: Oroszlány
U16 (Kadett) B U16: Regionális Kadett Bajnokság / Nyugati Régió - Alsóház: OSE Lions U16 "B" - Tatai SE
2018-02-27 15:45:00
Helyszín: Oroszlány
OSE Oroszlányok Női: Pest megyei Bajnokság / Női Felnőtt/Junior Bajnokság : Monor SE-Szedd ki! - OSE Oroszlányok
2018-02-28 19:00:00
Helyszín: Monor
U20 U20/Piros csoport: OSE Lions U20 - Vásárhelyi Kosársuli
2018-03-02 16:30:00
Helyszín: Oroszlány
NBI/B NBI/B Piros csoport: OSE Lions - Vásárhelyi Kosársuli
2018-03-02 19:00:00
Helyszín: Oroszlány
U14 (Serdülő) C U14: Pest megyei Serdülő Bajnokság / hatodik forduló: 2018. március 03. vagy 04.
2018-03-03 00:00:00
Helyszín: ???
OSE Spartans Komárom-E. megyei Bajnokság: OSE Spartans - Esztergom KKE
2018-03-03 17:00:00
Helyszín: Tata
OSE Oroszlányok Női: Pest megyei Bajnokság / Női Felnőtt/Junior Bajnokság : OSE Oroszlányok - Miklósi KékGólyák
2018-03-03 18:00:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U11 (MórMoták) U11: Országos Kenguru Bajnokság / hatodik forduló : Feketés Darazsak - OSE MórMoták
2018-03-04 10:00:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U11 (MórMoták) U11: Országos Kenguru Bajnokság / hatodik forduló : OSE MórMoták - Soproni SI Elefántok
2018-03-04 11:15:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U11 (Simbák) U11: Országos Kenguru Bajnokság / hatodik forduló : OSE Simbák - Soproni SI Párducok
2018-03-04 15:00:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U11 (Simbák) U11: Országos Kenguru Bajnokság / hatodik forduló : Szorgos Darazsak - OSE Simbák
2018-03-04 16:15:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
OSE Oroszlányok Női: Pest megyei Bajnokság / Női Felnőtt/Junior Bajnokság : PAFC BASKET - OSE Oroszlányok
2018-03-04 17:00:00
Helyszín: Piliscsaba
U18 (Junior) U18: Nyugati Regionális Junior Bajnokság / Felsőház : Győri KC - OSE Lions U18
2018-03-04 17:00:00
Helyszín: Győr
U18 (Junior) U18: Nyugati Regionális Junior Bajnokság / Felsőház : OSE Lions U18 - Soproni Tigrisek
2018-03-07 17:15:00
Helyszín: Oroszlány
NBI/B NBI/B Piros csoport: Tehetséges Fiatalok-Budapest - OSE Lions
2018-03-09 16:30:00
Helyszín: Budapest
U20 U20/Piros csoport: Tehetséges Fiatalok-Budapest - OSE Lions U20
2018-03-09 19:00:00
Helyszín: Budapest
U14 (Serdülő) A U14: Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság / Főtábla negyedik forduló tornája: 2018. március 10-11. hétvégén (két napos)
2018-03-10 00:00:00
Helyszín: ???
U14 (Serdülő) B U14: Regionális Serdülő Bajnokság / harmadik forduló tornája: 2018. március 10. vagy 11.
2018-03-10 00:00:00
Helyszín: ???
OSE Spartans Komárom-E. megyei Bajnokság: OSE Spartans - KVSE Kémények
2018-03-10 17:00:00
Helyszín: Tata
OSE Oroszlányok Női: Pest megyei Bajnokság / Női Felnőtt/Junior Bajnokság : Gödöllői Sportklub - OSE Oroszlányok
2018-03-10 17:30:00
Helyszín: Gödöllő
U20 U20/Piros csoport: OSE Lions U20 - MEAFC
2018-03-16 16:30:00
Helyszín: Oroszlány
NBI/B NBI/B Piros csoport: OSE Lions - MEAFC
2018-03-16 19:00:00
Helyszín: Oroszlány
U18 (Junior) U18: Nyugati Regionális Junior Bajnokság / Felsőház : AKMÉ-Körmendi Törpördögök - OSE Lions U18
2018-03-18 15:00:00
Helyszín: Körmend
U20 U20/Piros csoport: Pécsi VSK-KK - OSE Lions U20
2018-03-20 18:45:00
Helyszín: Pécs
OSE Oroszlányok Női: Pest megyei Bajnokság / Női Felnőtt/Junior Bajnokság : Monor SE - OSE Oroszlányok
2018-03-22 19:15:00
Helyszín: Monor
U12 (Oroszlánok) U12: Országos Gyermek Bajnokság / hetedik forduló : 2018. március 24. vagy 25.
2018-03-24 00:00:00
Helyszín: ???
U12 (Vadmacskák) U12: Országos Gyermek Bajnokság / hetedik forduló : 2018. március 24. vagy 25.
2018-03-24 00:00:00
Helyszín: ???
OSE Spartans Komárom-E. megyei Bajnokság: OSE Spartans - Tatai SE
2018-03-24 17:00:00
Helyszín: Tata
NBI/B NBI/B Piros csoport: Vasas Akadémia - OSE Lions
2018-03-25 16:00:00
Helyszín: Budapest
U20 U20/Piros csoport: Vasas Akadémia - OSE Lions U20
2018-03-25 18:30:00
Helyszín: Budapest
U20 U20/Piros csoport: OSE Lions U20 - Bonyhádi KSE
2018-03-30 16:30:00
Helyszín: Oroszlány
NBI/B NBI/B Piros csoport: OSE Lions - Bonyhádi KSE
2018-03-30 19:00:00
Helyszín: Oroszlány
OSE Spartans Komárom-E. megyei Bajnokság: KVSE Kémyének U21 - OSE Spartans
2018-04-02 18:15:00
Helyszín: Komárom
NBI/B NBI/B Piros csoport: HOYA-PE Veszprém - OSE Lions
2018-04-06 17:00:00
Helyszín: Veszprém
OSE Oroszlányok Női: Pest megyei Bajnokság / Női Felnőtt/Junior Bajnokság : Százhalombattai KSE - OSE Oroszlányok
2018-04-06 18:45:00
Helyszín: Százhalombatta
U20 U20/Piros csoport: HOYA-PE Veszprém - OSE Lions U20
2018-04-06 19:00:00
Helyszín: Veszprém
U14 (Serdülő) A U14: Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság / Főtábla ötödik forduló tornája: 2018. április 07-08. hétvégén (két napos)
2018-04-07 00:00:00
Helyszín: ???
U14 (Serdülő) B U14: Regionális Serdülő Bajnokság / negyedik forduló tornája: 2018. április 07. vagy 08.
2018-04-07 00:00:00
Helyszín: ???
U11 (Simbák) U11: Országos Kenguru Bajnokság / hetedik forduló : 2018. április 07. vagy 08.
2018-04-07 00:00:00
Helyszín: ???
U11 (MórMoták) U11: Országos Kenguru Bajnokság / hetedik forduló : 2018. április 07. vagy 08.
2018-04-07 00:00:00
Helyszín: ???
U14 (Serdülő) C U14: Pest megyei Serdülő Bajnokság / hetedik forduló: 2018. április 14. vagy 15.
2018-04-14 00:00:00
Helyszín: ???
U12 (Oroszlánok) U12: Országos Gyermek Bajnokság / nyolcadik forduló : 2018. április 14. vagy 15.
2018-04-14 00:00:00
Helyszín: ???
U12 (Vadmacskák) U12: Országos Gyermek Bajnokság / nyolcadik forduló : 2018. április 14. vagy 15.
2018-04-14 00:00:00
Helyszín: ???
U20 U20/Piros csoport: OSE Lions U20 - MTK Törökbálint
2018-04-14 15:30:00
Helyszín: Oroszlány
NBI/B NBI/B Piros csoport: OSE Lions - MTK Törökbálint
2018-04-14 18:00:00
Helyszín: Oroszlány
OSE Oroszlányok Női: Pest megyei Bajnokság / Női Felnőtt/Junior Bajnokság : OSE Oroszlányok - Monor SE
2018-04-14 18:00:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U14 (Serdülő) A U14: Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság / Főtábla hatodik forduló tornája: 2018. május 05-06. hétvégén (két napos)
2018-05-05 00:00:00
Helyszín: ???
U14 (Serdülő) B U14: Regionális Serdülő Bajnokság / ötödik forduló tornája: 2018. május 05. vagy 06.
2018-05-05 00:00:00
Helyszín: ???
U11 (Simbák) U11: Országos Kenguru Bajnokság / nyolcadik forduló : 2018. május 05. vagy 06.
2018-05-05 00:00:00
Helyszín: ???
U11 (MórMoták) U11: Országos Kenguru Bajnokság / nyolcadik forduló : 2018. május 05. vagy 06.
2018-05-05 00:00:00
Helyszín: ???
U14 (Serdülő) C U14: Pest megyei Serdülő Bajnokság / nyolcadik forduló: 2018. május 12. vagy 13.
2018-05-12 00:00:00
Helyszín: ???