Következő mérkőzések

U20 U20: Atomerőmű SE U20 - OSE Lions U20
2020-10-24 16:00:00
Helyszín: Paks
NBI/A NBI/A: Atomerőmű SE - OSE Lions
2020-10-24 19:00:00
Helyszín: Paks
U14 (Serdülő) \"A\" U14: Nemzeti Serdülő Bajnokság / ÉNY-i régió, "B" csoport: OSE Lions U14 "A" - Alba Fehérvár "A"
2020-10-25 12:00:00
Helyszín: Székesfehérvár (zártkapus mérkőzés)
U14 (Serdülő) \"A\" U14: Nemzeti Serdülő Bajnokság / ÉNY-i régió, "B" csoport: Körmendi Törpördögök vagy Győri KC "A" - OSE Lions U14 "A"
2020-10-25 14:00:00
Helyszín: Székesfehérvár (zártkapus mérkőzés)
U20 U20: Naturtex-SZTE-Szedeák U20 - OSE Lions U20
2020-10-27 15:15:00
Helyszín: Szeged
NBI/A NBI/A: Naturtex-SZTE-Szedeák - OSE Lions
2020-10-27 18:00:00
Helyszín: Szeged
NB II NBII: OSE Lions II. - CVSE Vulkán Fürdő
2020-10-30 19:10:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
NB II NBII: Kozármisleny SE - OSE Lions II.
2020-11-06 20:15:00
Helyszín: Kozármisleny
U18 (Junior) \"A\" U18: Országos Főtábla II. / OSE Lions U18 "A" - Kiss Lenke KS "A"
2020-11-07 10:30:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U12 (Vadmacskák) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió, "E" csoport: Sportdarázs - OSE Vadmacskák
2020-11-07 13:30:00
Helyszín: Sopron
U12 (MórMoták) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió, "C" csoport: OSE MórMoták - Soproni Sportiskolás Sasok
2020-11-07 14:30:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U12 (MórMoták) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió, "C" csoport: CREDUBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - OSE MórMoták
2020-11-07 16:00:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U12 (Vadmacskák) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió, "E" csoport: OSE Vadmacskák - Győri KC Mókusok
2020-11-07 16:30:00
Helyszín: Sopron
U12 (Oroszlánok) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió, "A" csoport: OSE Oroszlánok - Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr
2020-11-08 11:30:00
Helyszín: Sopron
U18 (Junior) \"A\" U18: Országos Főtábla II. / OSE Lions U18 "A" - Egri VSI KOK
2020-11-08 12:00:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U16 (Kadett) A U16: Országos Főtábla I. / AKMÉ Körmendi Törpördögök - OSE Lions U16 "A"
2020-11-08 13:00:00
Helyszín: Körmend
U12 (Oroszlánok) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió, "A" csoport: Soproni Tigrisek "A" - OSE Oroszlánok
2020-11-08 13:00:00
Helyszín: Sopron
NB II NBII: OSE Lions II. - PTE-PEAC
2020-11-13 19:10:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U14 (Serdülő) \"A\" U14: Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság / Alapszakasz III. forduló: 2020. november 14-én(szombaton) vagy 15-én(vasárnap)
2020-11-14 00:00:00
Helyszín: ???
U14 (Titánok) U14: Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság / Alapszakasz III. forduló: 2020. november 14-én(szombaton) vagy 15-én(vasárnap)
2020-11-14 00:00:00
Helyszín: ???
U16 (Kadett) A U16: Országos Főtábla I. / Zsíros Akadémia Köbánya "A" - OSE Lions U16 "A"
2020-11-14 13:00:00
Helyszín: Budapest
U18 (Junior) \"A\" U18: Országos Főtábla II. / Lehel Kosársuli - OSE Lions U18 "A"
2020-11-15 15:00:00
Helyszín: Jászberény
U16 (Kadett) A U16: Országos Főtábla I. / OSE Lions U16 "A" - Vasas Akadémia "A"
2020-11-20 18:00:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U11 (Simbák) U11: Országos Kenguru Bajnokság / 4. régió, "B" csoport: OSE Simbák - Soproni SI Hunyadis Párducok
2020-11-21 10:30:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U11 (Simbák) U11: Országos Kenguru Bajnokság / 4. régió, "B" csoport: Villámló Tigrisek "A" - OSE Simbák
2020-11-21 11:45:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U11 (TKC) U11: Országos Kenguru Bajnokság / 4. régió, "D" csoport: Harcos Darazsak - OSE TKC U11
2020-11-21 14:45:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U11 (TKC) U11: Országos Kenguru Bajnokság / 4. régió, "D" csoport: OSE TKC U11 - Szorgos Darazsak
2020-11-21 17:15:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
NB II NBII: Dombóvári Kosársuli KE - OSE Lions II.
2020-11-21 18:00:00
Helyszín: Dombóvár
U18 (Junior) \"A\" U18: Országos Főtábla II. / Vásárhelyi Kosársuli - OSE Lions U18 "A"
2020-11-22 17:00:00
Helyszín: Hódmezővásárhely
NB II NBII: OSE Lions II. - Soproni Tigrisek
2020-11-27 19:10:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U14 (Amazonok) U14: Nemzeti Serdülő Leány Bajnokság / ÉNy-i régió, II. forduló tornája: 2020.november 28-án(szombat) vagy 29-én(vasárnap)
2020-11-28 00:00:00
Helyszín: ???
U14 (TKC) U14: Nemzeti Serdülő Leány Bajnokság / ÉNy-i régió, II. forduló tornája: 2020.november 28-án(szombat) vagy 29-én(vasárnap)
2020-11-28 00:00:00
Helyszín: ???
U18 (Junior) \"A\" U18: Országos Főtábla II. / OSE Lions U18 "A" - NKA Pécs "B"
2020-11-29 15:00:00
Helyszín: Oroszlány
U16 (Kadett) A U16: Országos Főtábla I. / Atomerőmű SE "A" - OSE Lions U16 "A"
2020-12-04 18:00:00
Helyszín: Paks
U12 (Oroszlánok) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió, III. forduló tornája: 2020. december 05-én(szombat) vagy 06-án(vasárnap)
2020-12-05 00:00:00
Helyszín: ???
U12 (Vadmacskák) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió, III. forduló tornája: 2020. december 05-én(szombat) vagy 06-án(vasárnap)
2020-12-05 00:00:00
Helyszín: ???
U12 (MórMoták) U12: Országos Gyermek Bajnokság / 4. régió, III. forduló tornája: 2020. december 05-én(szombat) vagy 06-án(vasárnap)
2020-12-05 00:00:00
Helyszín: ???
U18 (Junior) \"A\" U18: Országos Főtábla II. / Kiss Lenke KS "A" - OSE Lions U18 "A"
2020-12-05 10:00:00
Helyszín: Budapest
U18 (Junior) \"A\" U18: Országos Főtábla II. / Bajai Bácska FKE - OSE Lions U18 "A"
2020-12-11 19:00:00
Helyszín: Baja
NB II NBII: CVSE Vulkán Fürdő - OSE Lions II.
2020-12-11 20:00:00
Helyszín: Celldömölk
U14 (Serdülő) \"A\" U14: Országos Főtábla I. forduló: 2020. december 12-én(szombaton) vagy 13-án(vasárnap)
2020-12-12 00:00:00
Helyszín: ???
U16 (Kadett) A U16: Országos Főtábla I. / SZEDEÁK "A" - OSE Lions U16 "A"
2020-12-12 18:00:00
Helyszín: Szeged
U16 (Kadett) A U16: Országos Főtábla I. / OSE Lions U16 "A" - Budapesti Honvéd "A"
2020-12-17 18:00:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
NB II NBII: OSE Lions II. - Szombathelyi Egyetemi SE
2020-12-18 19:10:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U14 (Amazonok) U14: Nemzeti Serdülő Leány Bajnokság / ÉNy-i régió, III. forduló tornája: 2020. december 19-én(szombat) vagy 20-án(vasárnap)
2020-12-19 00:00:00
Helyszín: ???
U11 (Simbák) U11: Országos Kenguru Bajnokság / 4. régió, III. forduló tornája: 2020. december 19-én(szombat) vagy 20-án(vasárnap)
2020-12-19 00:00:00
Helyszín: ???
U11 (TKC) U11: Országos Kenguru Bajnokság / 4. régió, III. forduló tornája: 2020. december 19-én(szombat) vagy 20-án(vasárnap)
2020-12-19 00:00:00
Helyszín: ???
U14 (TKC) U14: Nemzeti Serdülő Leány Bajnokság / ÉNy-i régió, III. forduló tornája: 2020. december 19-én(szombat) vagy 20-án(vasárnap)
2020-12-19 00:00:00
Helyszín: ???
U18 (Junior) \"A\" U18: Országos Főtábla II. / OSE Lions U18 "A" - Kaszások Akadémia
2020-12-20 15:00:00
Helyszín: Oroszlány
U16 (Kadett) A U16: Országos Főtábla I. / OSE Lions U16 "A" - AKMÉ Körmendi Törpördögök
2021-01-06 18:00:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
NB II NBII: MOGAAC - OSE Lions II.
2021-01-08 19:15:00
Helyszín: Mosonmagyaróvár
U18 (Junior) \"A\" U18: Országos Főtábla II. / Egri VSI KOK - OSE Lions U18 "A"
2021-01-10 14:00:00
Helyszín: Eger
NB II NBII: OSE Lions II. - Kozármisleny SE
2021-01-15 19:10:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U18 (Junior) \"A\" U18: Országos Főtábla II. / Kaszások Akadémia - OSE Lions U18 "A"
2021-01-17 16:00:00
Helyszín: Budapest
U18 (Junior) \"A\" U18: Országos Főtábla II. / OSE Lions U18 "A" - Lehel Kosársuli
2021-01-20 16:30:00
Helyszín: Oroszlány
NB II NBII: PTE-PEAC - OSE Lions II.
2021-01-22 20:00:00
Helyszín: Pécs
U16 (Kadett) A U16: Országos Főtábla I. / Budapesti Honvéd "A" - OSE Lions U16 "A"
2021-01-28 17:30:00
Helyszín: Budapest
NB II NBII: OSE Lions II. - Dombóvári Kosársuli KE
2021-01-29 19:10:00
Helyszín: Oroszlány(kisterem)
U18 (Junior) \"A\" U18: Országos Főtábla II. / OSE Lions U18 "A" - Vásárhelyi Kosársuli
2021-01-31 15:00:00
Helyszín: Oroszlány
NB II NBII: Soproni Tigrisek - OSE Lions II.
2021-02-05 19:30:00
Helyszín: Sopron
U16 (Kadett) A U16: Országos Főtábla I. / Vasas Akadémia "A" - OSE Lions U16 "A"
2021-02-07 17:45:00
Helyszín: Budapest