Felkészülési mérkőzés: Bíztató győzelem a bajnokság kezdete előtt

OSE Lions - MBK Rieker Komarno 87-79

Dátum: 2017. szept. 08.

OSE Lions – MBK Rieker Com-therm Komarno 87 - 79 (17 -17, 18 - 25, 27 - 14, 25 - 23)

Másodedző: Mócsai Milán

Jól kezdtük a meccset, bár védekezésben akadtak még hibák - kezdjük szépen megtalálni az alsó posztot is, így kiegyensúlyozottabb a játék. A második negyedben sajnos rengeteget hibáztunk a 2:2 védésekben, amit jól használt ki a Komárno, ebből is adódott a félidei előnyük. A második félidőre sikerült ezt helyre tennünk és a lepattanók után sok könnyű kosarat tudtunk dobni indításból. Ez, és az utolsó negyed fegyelmezett, legjobb helyzetig kidolgozott támadásai hozták meg végül a győzelmet.

Vavra András: „Rengeteget kell még dolgoznunk a védekezésen és a még jobb labdajáratáson, hogy kijöjjön a csapat igazi ereje, de a főpróba nem sikerült rosszul. Gratulálok a srácoknak, jövő héten már élesben megyünk!”