NBI/A

Felnőtt férfi csapatunk a Kosárlabda Nemzeti Bajnokság NB I. A csoportjában szerepel a 2019/2020-as szezonban.

Játékoslista

  • Anda Dávid

    Születési idő: 1998
    Magasság: 213 cm
    Súly: 118 kg
    Poszt: 5
    Mezszám: 6

  • Demeter Attila

    Születési idő: 1997
    Magasság: 199 cm
    Súly: 98 kg
    Poszt: 2-3
    Mezszám: 9

  • Garamvölgyi Ákos

    Születési idő: 1994
    Magasság: 198 cm
    Súly: 105 kg
    Poszt: 4-5
    Mezszám: 20

  • Illés Máté

    Születési idő: 1995
    Magasság: 191 cm
    Súly: 83 kg
    Poszt: 1-2
    Mezszám: 17

  • Joel Nshimba

    Születési idő: 1998
    Magasság: 200 cm
    Súly: 93 kg
    Poszt: 4-5
    Mezszám: 0

  • Kucsora Csaba

    Születési idő: 1998
    Magasság: 190 cm
    Súly: 86 kg
    Poszt: 2-3
    Mezszám: 2

  • Milivoje Bozovic

    Születési idő: 1985
    Magasság: 208 cm
    Súly: 101 kg
    Poszt: 5
    Mezszám: 14

  • Mohácsi Máté

    Születési idő: 1990
    Magasság: 194 cm
    Súly: 110 kg
    Poszt: 3-4
    Mezszám: 13

  • Ramo Rizvic

    Születési idő: 1987
    Magasság: 200 cm
    Súly: 96 kg
    Poszt: 3
    Mezszám: 8

  • Remy Abell

    Születési idő: 1992
    Magasság: 193 cm
    Súly: 96 kg
    Poszt: 2-3
    Mezszám: 10

  • Conner Washington

    Születési idő: 1992
    Magasság: 180 cm
    Súly: 83 kg
    Poszt: 1
    Mezszám: 11

  • Zsíros Péter

    Születési idő: 1994
    Magasság: 200 cm
    Súly: 103 kg
    Poszt: 4
    Mezszám: 22

  • Sebastjan Krasovec

    Vezetőedző

Hírek

tabella

HCsapatM1%Pt2Gy3V4Dob5Kap6Sor7
1. Egis Körmend
Egis Körmend
3 1.00 6 3 0 257 203 GY3  
2. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
3 1.00 6 3 0 255 219 GY3
3. DEAC
DEAC
3 1.00 6 3 0 255 222 GY3  
4. PVSK-VEOLIA
PVSK-VEOLIA
2 1.00 4 2 0 194 159 GY2  
5. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
3 0.83 5 2 1 274 254 V1  
6. Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
3 0.83 5 2 1 250 234 GY1  
7. KTE-Duna Aszfalt
KTE-Duna Aszfalt
2 0.75 3 1 1 170 167 GY1  
8. OSE Lions
OSE Lions
3 0.67 4 1 2 226 255 GY1  
9. Sopron KC
Sopron KC
3 0.67 4 1 2 227 237 V2  
10. Szolnoki Olajbányász
Szolnoki Olajbányász
3 0.67 4 1 2 229 264 V1
11. Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
3 0.67 4 1 2 221 241 V2  
12. Kaposvári KK
Kaposvári KK
3 0.50 3 0 3 229 244 V3  
13. Jászberényi KSE
Jászberényi KSE
3 0.50 3 0 3 203 242 V3  
14. Naturtex-SZTE-Szedeák
Naturtex-SZTE-Szedeák
3 0.50 3 0 3 240 289 V3  

Következő meccs

NBI/A NBI/A: OSE Lions - Kaposvári KK
2019-10-19 18:00:00
Helyszín: Oroszlány
NBI/A NBI/A: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - OSE Lions
2019-10-26 18:00:00
Helyszín: Szombathely
NBI/A NBI/A: Sopron KC - OSE Lions
2019-11-02 18:00:00
Helyszín: Sopron
NBI/A NBI/A: OSE Lions - Szolnoki Olajbányász
2019-11-09 18:00:00
Helyszín: Oroszlány
NBI/A NBI/A: Atomerőmű SE - OSE Lions
2019-11-16 18:00:00
Helyszín: Paks
NBI/A NBI/A: OSE Lions - PVSK-VEOLIA
2019-11-23 18:00:00
Helyszín: Oroszlány
NBI/A NBI/A: OSE Lions - Alba Fehérvár
2019-12-07 18:00:00
Helyszín: Oroszlány
NBI/A NBI/A: Naturtex-SZTE-SZEDEÁK - OSE Lions
2019-12-12 18:00:00
Helyszín: Szeged
NBI/A NBI/A: OSE Lions - KTE-Duna Aszfalt
2019-12-21 18:00:00
Helyszín: Oroszlány
NBI/A NBI/A: Jászberényi KSE - OSE Lions
2019-12-29 18:00:00
Helyszín: Jászberény

Eredmények

NBI/A Zalakerámia ZTE KK - OSE Lions 84-91
Eredmény: 84-91 | 2019-10-12
Beszámoló
NBI/A OSE Lions - DEAC 72-87
Eredmény: 72-87 | 2019-10-04
Beszámoló
NBI/A Egis Körmend - OSE Lions 84-63
Eredmény: 84-63 | 2019-09-28
Beszámoló
NBI/A OSE Lions - Naturtex-SZTE-Szedeák 88-79
Eredmény: 88-79 | 2019-09-21
Beszámoló
NBI/A OSE Lions - KK Zlatorog Lasko 84-60
Eredmény: 84-60 | 2019-09-20
Beszámoló
NBI/A MTK Törökbálint - OSE Lions 73-70
Eredmény: 73-70 | 2019-03-09
Beszámoló
NBI/A OSE Lions - Budapesti Honvéd SE 87-52
Eredmény: 87-52 | 2018-08-25
Beszámoló