U12 Oroszlánok: 1 győzelemmel felérő vereség és 1 győzelem a hétvégi mérleg

Hazai pályán játszottunk a 3. fordulóban

OSE Oroszlánok – Soproni Darazsak „A” 61-79 (17-13, 16-24, 19-15, 9-27)

OSE: Pap Gergő 12, Fehér István , Pintér Balázs 4, Czermann Zétény 12, Bánhidai Bence 4 , Csicsely Márton 9, Cséri Máté 6, Spindler Bertalan 7, Borbáth István 5 , Kurucz Kristóf 1, Varga Dániel , Pintér Szabolcs 1 ,

Sportiskolás Törpillák- OSE Oroszlánok 55-86 (12-17, 11-28, 15-20, 17-21)

Büntető dobások : 26/8

OSE: Czermann Zétény 5, Csicsely Márton 10, Pap Gergő 19, Bánhidai Bence 6, Pintér Balázs 17, Cséri Máté 6, Fehér István 14, Borbáth István , Spindler Bertalan 2, Kurucz Kristóf 5, Pintér Szabolcs 1, Varga Dániel 1

Edzők: Kálmán Tamás, Jugovics József

Csapatunk a harmadik felsőházi fordulóban hazai pályán mérettette meg magát. Először a Soproni Darazsak „A”, majd a szombathelyi Sportiskolás Törpillák csapata ellen léptünk pályára.

Kálmán Tamás: „Az első mérkőzést a Soproni Darazsak „A” csapata ellen játszottuk. Személyesen még nem találkoztunk velük, de elismerésre méltó eredményeket értek el eddig, ugyanis szoros meccseket játszottak a ZTE, Soproni Bivalyok és Tigrisek ellen is. A meccs vége előtti 3 percig mindössze 4 pont volt a két csapat között, (61-65) ott viszont pár buta figyelmetlenséget elkövettünk és 2 és fél perc alatt kaptunk 14 pontot!! Addig viszont… csak pozitívan tudok beszélni a meccsről és így is nagyon büszke vagyok a gyerekekre!! A Törpillákkal már 3. alkalommal találkoztunk. A soproni mérkőzés után kezdtünk, az elején még ott volt a fejekben az előző meccs utolsó perceinek nyoma, de a 2. negyedtől már határozottan kezünkbe vettük az irányítást és nyertünk. Mindent összevetve úgy gondolom, hogy egy nagyon pozitív töltetű és élvezhető forduló volt a vasárnapi! Hajrá OSE!"