U12 Oroszlánok: Kiváló negyedik negyed

Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE Oroszlánok 52-57

Dátum: 2019. nov. 10.

Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE Oroszlánok 52-57  (12-11, 18-13, 13-13, 9-20)

Helyszín: Sopron
Edző: Burai Róbert

OSE: Buday B. 9, Magyar 11, Pap 22, Czermann 5, Flekenstein 4, Lazók 3, Fekete 2, Kostyál 1, Buday A. 1, Borbáth 1, Szlatki 1, Bíró 1

A forduló második mérkőzésén a bivalyok ellen léptek pályára fiaink. Egy meccsel a lábukban, 15 perces pihenő után kezdték az újabb küzdelmet. Az első félidőben egyértelműen látszott a fáradtság, az összpontosítás hiánya, bizonyítja ezt a sok ziccer kihagyása és a pontatlan passzok. Ennek ellenére nem nagyon maradtak le, hiszen a harmadik negyed végén 43-37-re vezettek a soproniak. Az utolsó negyedben az oroszlánok összeszedték magukat, és agresszív egészpályás letámadásba kezdtek. Szerzett labdák, gyors kosarak, és igazi csapatjáték volt a záró etapban, amit 20-9-re nyertek és hozták a mérkőzést.

Burai Róbert: „Gratulálok a gyerekeknek, különösen a negyedik negyedben nyújtott teljesítményükért."