U12 Oroszlánok: Még nagyon nagy a különbség az „A” csoport ellenfeleivel szemben

Mindkét mérkőzést elveszítette U12-es csapatunk

Dátum: 2018. okt. 06.

Csapatunk az első forduló alkalmából Sopronba utazott, ahol először a Soproni Sportiskola , majd a Soproni Tigrisek csapata ellen lépett pályára. Mind a két ellenfél csapata jóval nagyobb játékerőt képviselt és ennek eredményeként mindkét mérkőzést nagyarányú vereséggel zárta az OSE U12-es csapata.

Helyszín: Sopron
Edzők: Kálmán Tamás, Jugovics József

Soproni Sportiskolás Bivalyok – OSE Oroszlánok 145-28 (38-8, 32-2, 32-10, 35-4) Félidei büntetők: 8-4

OSE Oroszlánok
: Czermann Zétény 5, Bíró Bence 5, Pintér Szabolcs, Bánhidai Bence 6, Kurucz Kristóf, Borbáth István 1, Pintér Balázs 2, Pap Gergő 9, Cséri Máté 2, Spindler Bertalan 2, Fehér István, Vida Kornél

OSE Oroszlánok – Soproni Tigrisek 32-98 (9-35, 4-25, 10-25, 5-17) Félidei büntetők: 4-6

OSE Oroszlánok: Czermann Zétény 5, Bíró Bence ,Varga Dániel, Pintér Szabolcs 2, Bánhidai Bence 6, Borbáth István 4, Pintér Balázs 2, Pap Gergő 6, Cséri Máté , Spindler Bertalan 5, Fehér István, Vida Kornél 2

Kálmán Tamás: „Az első és legfontosabb amit meg kell tanítanunk a gyerekeknek , hogy a kosárlabdát nem szabad kapkodva játszani és nagyon fontos a türelem és az időzítés. Mivel ez a forduló volt az első alkalom hogy tét meccsen látom őket együtt játszani, a nagyarányú vereség ellenére sokat tanultam a gyerekek tényleges tudásszintjéről. Ahogy említettem már, először fejben kell megtanítani őket, hogy értsék azt hogy mit miért csinálunk. A következő fordulót a „B” csoportban folytatjuk."