U12 Oroszlánok: Nagy csatában sikerült győzni

Soproni SI Bivalyok - OSE Oroszlánok 50-63

Dátum: 2019. okt. 13.

Soproni Sportiskolások Bivalyok - OSE-Oroszlánok 50-63 (16-9, 13-27, 15-20, 6-7)

Helyszín: Sopron
Edző: Burai Róbert

OSE: Pap 19, Czermann 3, Fekete 2, Magyar 5, Buday 5, Lazók 9, Borbáth 1, Flekenstein 14, Szlatki 1, Cozma 3, Diószegi-, Bíró 1

A torna második mérkőzésén egy nagyon jó kis csapattal kerültek szemben az oroszlányi gyerekek. Az első negyedben sok hibával, pontatlanul játszottak fiaink, megzavarta őket az agresszív védekezés, és csak 9 dobott ponttal mehettek a kisszünetre (16-9). A második etapban több önbizalommal , sokkal jobb támadójátékkal sikerült fordítani, és a büntetőpárbajban 9 pontot szerezve, 7 pontos előnnyel zárni a félidőt (29-36). A második félidőben továbbra is nagy kedvvel és lelkesedéssel küzdöttek az oroszlánok, fokozatosan sikerült a Soproniak fölé nőni. Az utolsó negyedben nem esett sok kosár (6-7), de annál nagyobb volt a harc amiben végül csapatunk jött ki jobban.

Burai Róbert: „Nagyon jó mérkőzést játszottunk, örülök, hogy a gyenge első negyed után kitűnő játékkal tudott fordítani a csapat. Szép volt fiúk!"