U12 Oroszlánok: Harcos, küzdős meccs, sok hibával

OSE Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia "A" 50-62

Dátum: 2019. nov. 10.

OSE Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia "A" 50-62 (11-14, 13-17, 10-20, 16-11)

Helyszín: Sopron

OSE: Pap 22, Buday B. 9, Czermann 6, Lazók 4, Magyar 4, Borbáth 3 Flekenstein 2, Kostyál 1, Buday A. 1, Szlatki 1, Fekete 1, Bíró 1

Edző: Burai Róbert

A vasárnapi torna első mérkőzésén a Darazsak voltak az ellenfelek, akiken látszott már a bemelegítésnél, hogy egy masszív csapat. Az első negyedet jól kezdtük, a 6. percben 11-6 volt az eredmény az OSE javára. Innentől kezdve sajnos a soproni csapat jó védekezésével nem tudtak az oroszlánok mit kezdeni, és a támadásaik ellen sem találták az ellenszert. Nagyon harcos, küzdelmes meccs volt, sok-sok hibával, ahol végül a darazsak jöttek ki jobban.

Burai Róbert:„Nagyon tanulságos volt a találkozó, reméljük a következő tornán sokkal kevesebb hibával fogunk ellenük játszani."