U12 Vadmacskák: Keretbe foglaltuk a szezont

Soproni Darazsak Akadémia "B" - OSE Vadmacskák 70-75

Dátum: 2019. ápr. 28.

Soproni Darazsak Akadémia/"B" - OSE Vadmacskák 70-75 (15:21, 25:16, 12:23, 18:15)

Helyszín: Oroszlány, Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Vezette: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal

OSE: Buday Leila 27, Deáki Petra -, Imre Nikolett 19, Imre Vivien -, Kishonti Boglárka -, Mikola Boglárka 17, Németh Réka 2, Pratsler Amanda 10, Tóth Lara -, Vágvölgyi Viktória -

Edző: Fodor Ármin

Fodor Ármin: „Jól kezdtünk, annak ellenére, hogy nem mi voltunk a pihentebb csapat. A második negyedben leadtuk előnyünket, itt kiütközött a fáradtság, így a soproniak minimális előnyt szereztek a félidőre. A félidő jobbkor nem is jöhetett volna, minimális regenerálódás után a harmadik játékrészt sikerült relatíve magabiztosan megnyerni. Utólag azt mondom, ez a része a mérkőzésnek volt a döntő faktor. Ezen a találkozón már jobban odafigyeltek a lányok a kizárásokra, így itt ellenfelünk nem szedett sok támadólepattanót. Egy akadémiai csapaton mindig nagy öröm felülkerekedni, hab a tortán, ha egy szezonon belül ez kétszer is sikerül. Sajnálom, hogy néhány soproni szülő, sportpálya közelébe nem való stílusban, minősíthetetlen jelzőkkel illette az egyébként következetes játékvezetést. Szépen zártuk le a szezont, a 16 csapatos alsóházban így a 6. helyet sikerült megszerezni, lánycsapatok közül pedig az 1. helyen végeztünk. Az F csoportból indulva jutottunk el a B csoportig és nem szabad elfelejteni, hogy létszámprobléma miatt, két alkalommal sem tudtunk feljebb lépni, amikor egyébként megnyertük az éppen aktuális csoportot. A szülőknek köszönöm az egész éves támogatást, szurkolást, ehhez az eredményhez ők is kellettek. A lányoknak pedig köszönöm az egész éves munkát, jár a gratuláció nekik, jó hozzáállással, keményen melóztak egész szezon alatt. Hajrá Vadmacskák, Hajrá OSE!"