U14 Oroszlánykák: Nem érdemeltünk győzelmet

Szombathelyi SI - OSE Oroszlánykák 81-59

Szombathelyi SI - OSE Oroszlánykák 81-59 (20:7, 13:25, 22:12, 26:15)

Veszprém, Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék
Vezette: Sebesi Gábor, Fülöp András

OSE: Buday Leila 6, Hajas Lara -, Imre Nikolett -, Kishonti Boglárka -, Merhaut Eszter 1, Mikula Petra 32, Molnár Bianka 2, Molnár Brigitta -, Németh Réka 3, Oláh Dorina 2, Palotai Eszter -, Zsolnai Orsolya 13

Edző: Fodor Ármin

Fodor Ármin: „Ellenfelünknél a csapat fele 170 cm körül mozgott, így kijelenthetjük, hogy jó szerkezetű brigáddal kellett megküzdenünk. Kulcsfontosságú lett volna a kizárások használata, ebben sajnos hihetetlen gyengék voltunk és túlzás nélkül állíthatom, hogy a szombathelyiek 40-45 támadólepattanót kaparintottak meg. Ez súlyos és végzetes hiba volt. Hízelgő ránk nézve, hogy a félidőben csak 1 pontos hátrányban voltunk. A másodikon félidőben összezuhant a csapat, a játék minden elemében jobbak voltak itt a szombathelyiek, így a vége nem lehetett kérdés. Sajnos itt ütközött ki az, hogy teljes 12 fős kerettel nem vagyunk jól összeszokott, olajozottan működő gépezet. Ennek első lépése az lenne, hogy becsülettel eljárjunk az edzésekre. Ha ez nincs meg, felesleges második, harmadik vagy még további lépésekről beszélgetni. Ugyan vereségünk oka nem ez volt, de nem szeretnék szó nélkül elmenni a játékvezetés mellett. Oláh Dorcsira 5 perc alatt fújtak 3 faultot, őszintén, elfogultság nélkül mondom, hogy egyik sem volt az, míg az ő embere vígan karatézott a festéken belül. Semmi. Az első játékrész végére Dorcsi és Orsi is tele volt véres karmolásokkal, az egész meccset agyontapaszozva kellett végigjátszaniuk. Azt gondolom ez nem normális 12-13 éves lányok mérkőzésén. Ennek ellenére gratulálok az ellenfélnek, megérdemelten nyertek."