U14 "A": Országos U14 Bajnokság Debrecen, 2. nap

OSE Lions U14 "A" - Zsíros Akadémia 62-78

OSE Lions U14 "A" - Zsíros Akadémia 62-78 (15-29, 15-19, 19-16, 13-14)

Helyszín: Debrecen

OSE: Pap 14, Kulcsár 4, Farkasdi, Baliga 15, Ferenczi 3, Diószegi 2, Czermann 7, Hegedűs, Kristyák 4, Kacz, Németh 2, Árva-File 11

Edző: Kláris Zoltán
Másodedző: Burai Róbert

Kláris Zoltán: A mérkőzés elején elmondtam, hogy egy ilyen erős csapat ellen, csak maximális fegyelemmel, és tökéletes játékkal lehet esélyünk nyerni, mert ellenfelünk 12 nagyon fegyelmezett, képzett harcosból áll, akik ellen minimális esélyünk lehet egy esetleges győzelemre. Sajnos a labdakihozatalnál és a támadásoknál 1-2 játékosom ennek nem tett eleget, amiért nagy árat fizettünk az első félidőben. Kértem a keret minden tagját, hogy több játékos pontjaira lesz szükségünk, ami rendben is volt, de az említett fegyelmezetlenség megpecsételte sorsunkat. Sajnos a kétes szituációkban és a faulthatár megítélésében érzékeltem némi különbséget a mérkőzés során, így nem volt sok lehetőség átbillenni a másik oldalra. Sajnos a tökéletes játék nem volt meg, így nem adtunk magunknak esélyt, de magasabb ellenfelünk ellen talán az is kevés lett volna. Nem tehetek szemrehányást senkinek, hiszen küzdöttünk és a 2. félidőt megnyertük, de ez ennyire volt elég. Köszönöm srácok! A java csak most jön! Fogjunk még egy meccset!!!