OSE Lions U14 "A" - Paksi Harcosok-Atomerőmű SE 119-61

OSE Lions U14"A" -Atomerőmű S.E. 119-61 (28-21, 42-16, 27-18, 22-6)

Helyszín: Szerencs, 30 néző
Vezette: Takács, Bene

OSE: Turbucz 4, Vasi 12, Ungvárai 4, Szabadfi 15, Czermann 4, Kicsák 20, Linczmaier 15, Árva-File 15, Mester 22, Geiszt, Jánni 6, Baliga 2

Edző: Kláris Zoltán

A legjobb 32 következő fordulóját Szerencsen rendezték az Atomerőmű, Nyíregyháza, OSE Lions és a vendéglátó hazaiak között. Az OSE 13 játékossal érkezett, és az alapcsapatból most csak Polónyi maradt otthon, akit Hegedűs helyettesített a 13 fős keretben.

Az első negyedben egy kicsit döcögősen indult a játék, de a 2. negyedben Kicsákék robbantottak és 42 egységgel terhelték meg az ellenfél kosarát. A 2. félidőben tovább nőtt az előny, amit az utolsó negyedben a törpehad (Baliga, Turbucz, Jánni, Czermann) csak tovább növelt, így magabiztos játékkal hozták az oroszlánok az első mérkőzést.

Kláris Zoltán: „2-3 területen is léptünk előre a legutóbbi forduló óta, és még mindig van bennünk, így kíváncsian várom a másik két mérkőzést, hogy a játékunkat tudjuk e stabilizálni, vagy egy még magasabb polcra helyezni. Kezdésnek nagyon jó volt, de még van két mérkőzés.”