OSE Lions U14 "C" - Paksi Harcosok-Atomerőmű SE 51-81

OSE Lions U14”C” – Atomerőmű SE 51-81 (15-16, 7-28, 16-9, 13-28)

Helyszín: Kunszentmiklós, Miklóssy János Sportközpont, 30 néző /4 oroszlányi/
Vezette: Czupi Márton, Táskai Dávid

OSE: Baliga 3/3, Bánfi 9, Czermann 4, Hegedűs 8, Kocsis -, Kovács -, Kulcsár 2, Németh 5, Pap 6,
Pulpiter -, Rosta -, Szőke 9, Szűr 3, Toplak 2

Edző: Gurszky Géza

Szombaton Kunszentmiklósra utazott az OSE Lions U14”C” gárdája a Pest megyei bajnokság hetedik fordulójára. Az első mérkőzésen az Atomerőmű SE csapata volt az ellenfél.

Jól kezdtek az oroszlányi fiúk (15-10), annak ellenére, hogy a paksiak jelentős magassági fölényben voltak. Agresszív védekezés, gyors, pontos támadójáték jellemezte ekkor a játékukat. A negyed végén három védekezésbeli figyelmetlenség miatt elszállt az előny. A második negyedben sok hibát vétettek az OSE játékosok védekezésben és támadásban egyaránt, így az ellenfél jelentős előnyre tett szert. A második félidő hasonlóan hullámzó játékot hozott, az Atomerőmű csapata sikeresen érvényesítette fizikai fölényét és megérdemelten nyerte a mérkőzést.

Gurszky Géza: „Becsülettel dolgoztunk, ha egy kicsit erősebbek lettünk volna fejben, szorosabb lehetett volna.”