OSE Lions U14 "C" - Alba-Fehérvár Sportopus 65:89

OSE Lions U14 "C" - Alba-Fehérvár Sportopus 65:89 (12:14, 17:21, 17:31, 19:23)

Helyszín: Salgótarján
Vezette: Kovács Róbert, Mátyus Zoé

OSE: Farkasdi B. 5., Gintner Sz. 5., Kacz D. 6., Illés B. 2., Ferencz B. 2., Ferenczi R. 12., Vári G., Szabó K. -, Szabadi L. -, Hajós E. 2., Horváth M. -, Pulpiter M. 8., Szűr B. 5., Hegedűs M. 18/3.

Edző: Ungvárai Béla

Ungvárai Béla: „A fehérvári csapattal a félidőben 6-8 pontos különbséggel, szoros mérkőzést játszottunk. A mi csapatunk jobb volt az egészpályás védekezésben, az övék a labda nélküli helyezkedésben és a gyenge oldali befutásokban. A 2. félidőben egyre több hibát vétettünk védekezésben, és így nehéz helyzetbe hoztuk magunkat. Sokat vezettük a labdát, ők pedig jól mozogtak labda nélkül, így törvényszerű, hogy nem maradt más hátra, mint játéklehetőséget adni mindenkinek, és kicsit tehermentesíteni a lábfájós, sokat használt kezdőcsapatot. Ez egy kicsit szakmailag felforgatott csapatot eredményezett, aminek a 3. negyed látta kárát. A negyedik negyedre rendeztük a sorokat, de végül a jobbik csapat győzött, amihez gratulálunk. Sajnos remélhetőleg csak rövid időre Szabó Kristófot boka-, és Hajós Elődöt térdsérülés miatt elveszítettük. Kívánunk nekik gyors felépülést, mert kiváló védekezésük és Előd lepattanózása most is sokat számított a csapatnak. Büszke vagyok a fiúkra, jól sikerült ez a hétvége."