OSE Lions U14 "C"- Beszterce Kosárlabda Klub 77-64

OSE Lions U14 "C"- Beszterce Kosárlabda Klub 77-64 (24:12, 12:21, 18:14, 23:17)

Helyszín: Salgótarján
Vezette: Kovács Róbert, Mátyus Zoé

OSE: Farkasdi B. 10., Gintner Sz. 5., Kacz D. 16., Illés B.1 2., Ferencz B. -., Ferenczi R. 8., Vári G.-, Szabó K. 2, Szabadi L. -, Hajós E. 12., Horváth M. -, Pulpiter M. 5., Szűr B. 5., Hegedűs M. 2.

Edző: Ungvárai Béla

Ungvárai Béla: „A mérkőzés elején elhúztunk, de a 2. negyed gyengén sikerült. Rossz szélesség, sok rossz döntés miatt a félidő pár pontos különbséggel záródott nekünk. Tudtuk, hogy a tarjáni csapat mindent meg fog tenni, hogy a 4 legjobb közé kerüljön, de dicséretükre váljon, hogy sportszerű körülmények és kemény küzdelem árán akarta mindkét csapat a győzelmet. Az OSE játékosok végig egészpályás letámadást védekezve elszívták a hazai csapat erejét és így a 4. negyedre kialakult a 10-12 pontos előny. Nagyon sokat dolgoztak a fiúk, hogy a 4-es döntőbe kerüljenek, és minden nehézség, lábfájás ellenére csapatként is előrelépjünk. Igazi csapatmunka volt, amiben azok a kollégáim segítsége is kellett, akik rajtam kívül foglalkoznak a fiúkkal. Köszönjük Zoli, Robi és Tamás bácsi! Hajrá OSE!"