U20

U20-as utánpótlás csapatunk a Morgen Ferdinánd Bajnokságban szerepel a 2019/2020-as szezonban. EDZÉSEK időpontja: hétfő/18:00-20:00 óra(kis csarnok), kedd,szerda,csütörtök és péntek/19:30-21:00 óra(új csarnok)

Játékoslista

  • Ács Szilveszter

    Születési idő: 2002
    Magasság: 185 cm
    Testsúly: 72 kg
    Poszt: 2

  • Bogatin Ádám

    Születési idő: 2000
    Magasság: 194 cm
    Súly: 88 kg
    Poszt: 3


  • Cséri Bence

    Születési idő: 2002
    Magasság: 175 cm
    Testsúly: 67 kg
    Poszt: 2

  • Dokmanovic Milán

    Születési idő: 2001
    Magasság: 205 cm
    Súly: 90 kg
    Poszt: 4-5


  • Galló Róbert

    Születési idő: 2002
    Magasság: 185 cm
    Testsúly: 80 kg
    Poszt: 3

  • Gergácz Gellért

    Születési idő: 2003
    Magasság: 192 cm
    Testsúly: 67 kg
    Poszt: 3

  • Hadaró Zalán

    Születési idő: 2003
    Magasság: 175 cm
    Testsúly: 66 kg
    Poszt: 1-2

  • Harmath Barnabás

    Születési idő: 2000
    Magasság: 189 cm
    Súly: 91 kg
    Poszt: 3-4


  • Lajtos Bálint

    Születési idő: 2003
    Magasság: 192 cm
    Testsúly: 79 kg
    Poszt: 4

  • Lippay Gábor

    Születési idő: 2000
    Magasság: 208 cm
    Testsúly: 94 kg
    Poszt: 5

  • Matajsz Bence

    Születési idő: 2002
    Magasság: 178 cm
    Testsúly: 69 kg
    Poszt: 1-2

  • Nagy Balázs

    Születési idő: 2003
    Magasság: 196 cm
    Testsúly: 88 kg
    Poszt: 5

  • Pap Attila

    Születési idő: 2001
    Magasság: 185 cm
    Testsúly: 67 kg
    Poszt: 1

  • Tamás Balázs

    Születési idő: 2003
    Magasság: 187 cm
    Testsúly: 72 kg
    Poszt: 1-2

  • Ungvárai Zalán

    Születési idő: 2002
    Magasság: 190 cm
    Súly: 71 kg
    Poszt: 3-4


  • Vujity-Zsolnay Benjamin

    Születési idő: 2002
    Magasság: 187 cm
    Súly: 75 kg
    Poszt: 1-2


  • Zsiros János

    Születési idő: 2003
    Magasság: 186 cm
    Testsúly: 89 kg
    Poszt: 3-4

  • Kertész Zsolt

    Edző
    Születési idő: 1972


Hírek

tabella

TABELLA
HCsapatM1%Pt2Gy3V4Dob5Kap6

1. Alba Fehérvár U20
Alba Fehérvár U20
9 0.94 17 8 1 806 592    
2. Pécsi VSK-VEOLIA U20
Pécsi VSK-VEOLIA U20
8 0.94 15 7 1 674 589    
3. DEAC U20
DEAC U20
9 0.89 16 7 2 804 596    
4. Egis Körmend U20
Egis Körmend U20
9 0.83 15 6 3 781 591    
5. Naturtex-SZTE-Szedeák U20
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
9 0.83 15 6 3 672 639    
6. Szolnoki Olaj KK U20
Szolnoki Olaj KK U20
9 0.83 15 6 3 717 688    
7. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
8 0.81 13 5 3 592 504    
8. Sopron KC U20
Sopron KC U20
8 0.75 12 4 4 629 585    
9. Atomerőmű SE U20
Atomerőmű SE U20
8 0.69 11 3 5 580 749  
10. Kaposvári KK U20
Kaposvári KK U20
9 0.67 12 3 6 633 671    
11. Zalakerámia ZTE KK U20
Zalakerámia ZTE KK U20
9 0.67 12 3 6 744 793    
12. KTE-Duna Aszfalt U20
KTE-Duna Aszfalt U20
7 0.64 9 2 5 496 572  
13. JP Auto - JKSE U20
JP Auto - JKSE U20
9 0.50 9 0 9 606 821    
14. OSE Lions U20
OSE Lions U20
9 0.50 9 0 9 523 867    

Következő meccs

U20 U20: OSE Lions U20 - Alba Fehérvár
2019-12-07 15:00:00
Helyszín: Oroszlány
U20 U20: Naturtex-SZTE-SZEDEÁK - OSE Lions U20
2019-12-12 15:15:00
Helyszín: Szeged
U20 U20: OSE Lions U20 - KTE-Duna Aszfalt
2019-12-22 14:00:00
Helyszín: Oroszlány
U20 U20: Jászberényi KSE - OSE Lions U20
2019-12-29 15:00:00
Helyszín: Jászberény
U20 U20: OSE Lions U20 - Egis Körmend U20
2020-01-04 15:00:00
Helyszín: Oroszlány
U20 U20: DEAC U20 - OSE Lions U20
2020-01-11 15:00:00
Helyszín: Debrecen
U20 U20: OSE Lions U20 - Zalakerámia ZTE KK U20
2020-01-18 15:00:00
Helyszín: Oroszlány
U20 U20: Kaposvári KK U20 - OSE Lions U20
2020-01-25 15:00:00
Helyszín: Kaposvár
U20 U20: OSE Lions U20 - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
2020-02-01 15:00:00
Helyszín: Oroszlány
U20 U20: OSE Lions U20 - Sopron KC U20
2020-02-08 15:00:00
Helyszín: Oroszlány
U20 U20: Szolnoki Olajbányász U20 - OSE Lions U20
2020-03-07 15:15:00
Helyszín: Szolnok
U20 U20: OSE Lions U20 - Atomerőmű SE U20
2020-03-11 15:00:00
Helyszín: Oroszlány
U20 U20: PVSK-VEOLIA U20 - OSE Lions U20
2020-03-14 15:30:00
Helyszín: Pécs
U20 U20: OSE Lions U20 - Naturtex-SZTE-Szedeák U20
2020-03-18 15:00:00
Helyszín: Oroszlány
U20 U20: KTE-Duna Aszfalt U20 - OSE Lions U20
2020-03-21 15:00:00
Helyszín: Kecskemét
U20 U20: Alba Fehérvár U20 - OSE Lions U20
2020-03-25 15:00:00
Helyszín: Székesfehérvár
U20 U20: OSE Lions U20 - Jászberényi KSE U20
2020-03-28 15:00:00
Helyszín: Oroszlány

Eredmények

U20 OSE Lions U20 - PVSK-VEOLIA 57-71
Eredmény: 57-71 | 2019-11-23
Beszámoló
U20 Atomerőmű SE - OSE Lions U20 94-83
Eredmény: 94-83 | 2019-11-16
Beszámoló
U20 OSE Lions U20 - Szolnoki Olajbányász 70 - 93
Eredmény: 70 - 93 | 2019-11-08
Beszámoló
U20 Sopron KC - OSE Lions U20 105 - 37
Eredmény: 105 - 37 | 2019-11-02
Beszámoló
U20 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - OSE Lions U20 92-39
Eredmény: 92-39 | 2019-10-26
Beszámoló
U20 OSE Lions U20 - Kaposvári KK 52-88
Eredmény: 52-88 | 2019-10-19
Beszámoló
U20 Zalakerámia ZTE KK - OSE Lions U20 106 - 80
Eredmény: 106 - 80 | 2019-10-12
Beszámoló
U20 OSE Lions U20 - DEAC 58 - 93
Eredmény: 58 - 93 | 2019-10-04
Beszámoló
U20 Egis Körmend - OSE Lions U20 125 - 47
Eredmény:
125 - 47

| 2019-09-28
Beszámoló